Bize Ulaşın : 0543 543 38 35
capitol AVM ilçesinde 24 saat lastik tamir ediyoruz. capitol AVM’da lastik yardımı hizmetimiz son gaz devam etmekte. Siz kıymetli capitol AVMlılar için hizmetimizi her gün birazcık daha ilerletmekte daha elit sorunsuz bir hizmet ağı kurmaktayız.

capitol AVM acil lastikçi
capitol AVM nöbetçi lastikçi
capitol AVM yakın lastikçi

24 saat açık hizmet veren yol yardım araçlarımız ile capitol AVM’nın her bölgesinde hizmetinizdeyiz. Bizde gece gündüz kavramı yoktur. 7 gün 24 saat lastiği patlamış siz müşterilerimize yardım etmeye hazırız. Her yıl hizmetimize yenilikler katıp yolumuzu katlayarak devam ediyoruz. Hedef kitlemiz siz lastiği patladığı için yolda kalan müşterilerimizdir. Gece hizmetine de bu nedenle devam etmekteyiz. capitol AVM’daki mobil servislerimiz hemen bulunduğunuz yere gelmiş olarak gerek lastik tamiri, gerek çıkma lastik ihtiyacı gerekse sıfır lastiğinizi size getirerek yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırıyor. Taklitlerimize kanmayın doğru hizmetin adresi alolastikçi. capitol AVM‘da lastikçi arayanlara hizmet vermek için 24 saat hazırda bizi aramanızı bekliyoruz. 24 saat 3 vardiya ve nöbetle 8 saat arayla çalışıyoruz. Her an sizlerden gelebilecek telefonlar için bizde telefonumuz başlangıcında hizmetteyiz. capitol AVM İlinde ekiplerimiz lastiği patlayanlar için 24 saat nöbette beklemektedirler

Bizi aramış olduğunızda yolda kalma durumunda yapabileceğiniz en doğru şeyi yapmışsınız demektir. Çünkü hepimiz çalan her telefona yardım için hazır beklemedeyiz. Eşsiz ilimiz capitol AVM ‘da lastik tamiri mevzusunda kendimizi 18 yıldan bu yana geliştirdik. capitol AVM’da oto lastik tamiri için ne gerekiyor diye düşündük ve işe başladık. Bugünlerde bulunduğumuz bölgede oto lastik tamiri konusunda bizlerden başka bu işi layığı ile yapabilen yok. Lütfen taklitçilere inanmayın yada güvenmeyin. capitol AVM’da en yakın lastikçi arayan sürücüler bizi bulurlar ve bizde hemen ekipmanlarımızı toplayıp araçlarının yanına gider lastiklerini onarım ederiz. Yeni lastik (sıfır lastik) yada çıkma lastik temin etmekteyiz. En yakın lastikçiyi bulmak çoğu bölgede,ilde ve ilçede nerede ise olanaksız iken biz bunun için nöbet tutuyoruz ki sürücüler yolda kalmasın. Hele ki en yakın lastikçi arayışı gece ise işler daha da kompleks bir hale gelebiliyor eşiniz ağlayan yavrunuz sizin bir çare bulmanızı bekliyor.

İşte hiç merak etmeyin Bize Ulaşın : 0543 543 38 35 arayın HAYDİ!

Sürücülerin en yakın lastikçiyi arayışları Cumartesi yada Pazar günü ise bu konum çoğu süre neticesuz kalabiliyor. Her neyse ki artık en yakın lastikçi olarak biz varız ve bu işi 7 gün 24 saat layığı ile yapmaktayız. Refah dolu ilimiz capitol AVM’ın yollarındayken lastiği patlayan sürücüler için 7/24 Gezici Lastik Tamiri hizmetimiz artık tüm Türkiye için hizmette. Eğer capitol AVM’nın yollarında iken yolda lastiğiniz patladığında hemen alolastikci.Com ‘un 0 506 750 87 84 Numaralı telefonundan Mobil Lastik Tamiri Hizmeti alabilirsiniz. En hızlı şekilde tam donanımlı lastik tamiri servis aracımız lastiğinizin patladığı ve yolda kalmış olduğunız noktaya kadar gelip lastiğinizin tamirini yapar ve yola devam etmenizi sağlar. capitol AVM Lastikçi, Oto Lastik Tamiri, Mobil Lastik Tamiri için bizi arayın, derhal mobil lastik tamiri aracımızı gönderelim.

capitol AVM pazar günü açık lastikçi
capitol AVM gece açık lastikçi

Sizi hiç yormadan hemen lastiğiniz tamir edilir. Bize Ulaşın : 0543 543 38 35 Akü takviyesi yapılır, Akü satışı yapılır ve bu hizmet ayağınıza kadar getirilir. Kamyon ve tır lastiği tamiri ve satışı yapılır. Kar lastiği ve kış lastiği satışımız vardır. Bize Ulaşın : 0543 543 38 35 bu numarada zincir de bulunur. 24 saat lastik yada lastik tamiri için hizmetteyiz. capitol AVM 7/24 Mobil lastik tamiri hizmetimiz vardır. Lastiklerinizi gelip yerinde onarım ediyoruz. Mobil lastik tamiri aracımız ile nerede olursanız olun gelir patlamış, parçalanmış, hava kaçıran lastiğinizin tamirini yada değişimini çok hızlı ve kaliteli bir halde yaparız. Gezici lastik onarım aracımız eksiksiz bir halde hizmetinizdedir. capitol AVM Oto Lastik Tamiri ve değişimi, 24 Saat Lastik Tamiri ve değişimi, Mobil Lastik Tamiri ve lastik yardımı için bizi arayın hemen mobil lastik tamiri aracımızı ile size hizmete koşalım. Yerinde aracınızın lastiklerini onarım edelim sizde güvenle yola devam edin. 0506 750 87 84 bizi 24 saat arayabilirsiniz.

* capitol AVM VE ÇEVRESİNDE 7/24 LASTİK TAMİR ve Değişimi İMKANI.

* gezici DÜKKAN İLE YERİNDE TAMİR ,değişiklik ve akü takviye İMKANI.

* TARLADA, BAĞDA, BAHÇEDE NEREDE OLURSANIZ OLUN BİR TELEFONLA HİZMET 7/24 AYAĞINIZDA… !!!!

* Binek Oto, Pikap, jeep ve Arazi çalgıları, Minibüs ve Otobüs Lastikleri onarılır.

* Kepçe, Kamyon, Traktör Her Türlü Kara Taşıtlarına Yerinde Lastik onarım ve değişimi Hizmeti Verilir.

7 / 24 HER AN LASTİKÇİNİZ hizmetinize hazır bir şekilde yanınızda.

capitol AVM 24 saat açık lastikçi

capitol AVM gece açık lastikçiler
capitol AVM pazar günü açık lastikçiler

İRTİBAT: Erhan KİTMÜR

Bize Ulaşın : 0543 543 38 35

7/24 AÇIĞIZ

7/24 YOL YARDIMI HİZMETİMİZ VARDIR

capitol AVM 24 saat açık lastikçiler
capitol AVM nöbetçi lastikçiler

capitol AVM Lastikçi, Acil Lastik Tamiri, capitol AVM Acil Lastikçi, Mobil Lastik Tamiri, LASTİK TAMİRİ yapılır, LASTİK SATIŞI, JANT TAMİRİ,

JANT SATIŞI, AKÜ SATIŞI bulunur, 7/24 YOL YARDIM her daim sizlerle. AKÜ TAKVİYESİ YAPILIR KAR zinciri temin edilir OTO ELEKTRİK İŞLERİNİZ YAPILIR

Binek motorlular için servis ücreti 150 TL den başlar ve mesafe Zaman işin güçlük seviyesine, kullanılacak malzemeye, işin yapım süresine, fiyatlar değişir.

Cevap bırakın